Унітаз Villeroy & Boch Avento 5656RS01
Відео 3Фото 13 |
Villeroy & Boch Avento 5656RS01 |
|
Модель Villeroy & Boch Avento 5656RSR1 має покриття CeramicPlus: рідини, що потрапили на таку поверхню, відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 5656RS01
Усі ціни 19 →Унітаз підвісний Villeroy&Boch Avento 5656RS01 з кришкою Slim Soft Close | 14 999 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Avento із сидінням Soft Close 5656RS01 | 14 440 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH AVENTO із сидінням з мік | 18 584 грн. |
Унітаз консольний Villeroy&Boch Avento DirectFlush + кришка SlimSeat 9M87S | 15 677 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Avento з кришкою QuickRelease/SoftClosing, | 34 544 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →