Ванна Villeroy & Boch Squaro Edge 12 160x75 см
Відео 2Фото 2 |
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 160x75 UBQ160SQE2DV-01 |
|
Виготовлено з особливо стійкого до ударів і подряпин матеріалу кварил.
Гідромасажна і аеромасажна системи (додаткова опція).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Squaro Edge 12
Ціни на Villeroy & Boch Squaro Edge 12 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 160x75 см | від 67 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 170x75 см | від 41 900 грн. | 11 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см | від 43 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см скошені кути | від 27 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 см | від 46 799 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо