від 17 850 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, антисплеск, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 13 244 грн.підвісний, підведення: прихований, випуск: універсальний, матеріал: санфарфор, встановлення кришки
від 3 778 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 29 200 грн.під стільницю, композит з кераміки, ширина шафи 600 мм, сифон
від 36 999 грн.підвісна, без умивальника, доводчики, МДФ, фасад МДФ, 98.7x50x44.9 см
від 10 999 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 25 543 грн.підвісний, підведення: прихований, випуск: універсальний, матеріал: санфарфор
від 18 699 грн.підвісний, на тумбу, подвійний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 1300 мм
від 23 960 грн.врізна накладна, композит з кераміки, ширина шафи 450 мм, сифон
від 8 140 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, антибактерії, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 7 465 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм, глибина чаші: 120 мм
від 23 960 грн.врізна накладна, композит з кераміки, ширина шафи 450 мм, сифон
від 19 736 грн.унітаз, унітаз-біде, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор, смарт: підігрів