Умивальник Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 600 мм
Фото 16 |
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 |
|
Villeroy & Boch O. novo 536051r1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в слив).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 600 мм
Усі ціни 11 →Раковина на меблі Villeroy & Boch Subway 3.0 60 см 4A706001 | 9 999 грн. |
Умивальник підвісний VILLEROY&BOCH Subway 3.0 600x470x170мм прямокутний бі | 11 932 грн. |
Умивальник накладний Villeroy&Boch Subway 3.0 (4A706001) 4A706001 | 13 366 грн. |
Villeroy&Boch Subway 3.0 60X47Cm Weiss Alpin Ceramicplus (4A7060R1) | 10 640 грн. |
Villeroy&Boch Subway 3.0 60X47Cm Weiss Alpin Ceramicplus (4A7060R1) | 10 906 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001
Ціни на Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 600 мм | від 7 465 грн. | 11 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706501 650 мм | від 8 580 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A70D501 1300 мм | від 41 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →