Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва
Фото 12 |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва 650x510 права |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва
Усі ціни 17 →Кухонна мийка Villeroy&Boch Subway 45 Stone White Mat 331201Rw | 24 559 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 Stone White Mat 331201Rw | 23 960 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 Stone White Mat 331201Rw | 24 559 грн. |
Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва | 26 941 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 Stone White Mat 331201Rw | 25 158 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1
Ціни на Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва | від 23 960 грн. | 20 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331301R1 650x510 права | від 23 960 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →