ДБЖ Vinga VPC-1200MU 1200 ВА
Фото 5 |
Vinga VPC-1200MU 1200 ВА 600 ВА1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPC-1200MU 1200 ВА
Усі ціни 16 →Vinga Vinga LCD 1200VA (VPC-1200MU) | 3 999 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 1200VA metal case with USB+RJ11 | 3 999 грн. |
Vinga Lcd 1200VA metal case with USB+RJ11 (VPC-1200MU) | 4 000 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 1200VA metal case with USB+RJ11 | 3 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Vinga VPC-1200MU
Ціни на Vinga VPC-1200MU |
---|---|---|---|---|
Vinga VPC-600MU 600 ВА | від 2 105 грн. | 14 пропозицій | ||
Vinga VPC-1200MU 1200 ВА | від 3 873 грн. | 16 пропозицій |