Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A52 Wolverine A5266 (I5M16G1650W.A5266)
Фото 15 | від 33 781 до 54 798 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 11400, 2.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:4000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A52 81
Характеристики
Vinga Wolverine A52 Wolverine A5266 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A52 Wolverine A5266
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A5266 (I5M16G1650W.A5266) | 37 289 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A5266 (I5M16G1650W.A5266) I5M16G1650W.A5266 | 37 548 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5266 (I5M16G1650W.A5266) I5M16G1650W.A5266 | 37 548 грн. |
Vinga Wolverine A5266 (I5M16G1650W.A5266) I5M16G1650W.A5266 | 37 548 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A5266 (I3M16G3060W.A5266) I3M16G3060W.A526 | 33 893 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо