Свердловинний насос Vitals 3.5DC 1563-0.9r
Vitals 3.5DC 1563-0.9r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3.5DC 1563-0.9r
Усі ціни 8 →Насос занурювальний відцентровий Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r 47621 | 6 853 грн. |
Насос погружной скважинный центробежный Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r | 6 095 грн. |
Насос Свердловини Vitals Aqua 3.5DC 1563-0.9r + ПУ + Кабель 25 М | 7 120 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r 47621 | 6 117 грн. |
Насос погружной скважинный центробежный Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r | 7 120 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vitals 3.5DC 1563-0.9r
Ціни на Vitals 3.5DC 1563-0.9r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3.5DC 1542-0.65r | від 5 169 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1563-0.9r | від 5 750 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1096-1.2r | від 6 815 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 10132-1.5r | від 9 786 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →