Свердловинний насос Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r (150675)
Фото 5 |
Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r
Усі ціни 7 →Насос заглибний свердловинний відцентровий стійкий до піску Vitals Aqua PR | 7 635 грн. |
Насос погружной скважинный Vitals Aqua Pro 3.5-13SD 3048-1.0r | 6 797 грн. |
Насос занурювальний свердловинний відцентровий стійкий до піску Vitals Aqu | 7 932 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua PRO 3.5-13SD 3048-1.0r (стійкий до піску) | 6 822 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Vitals Aqua PRO 3.5-13SD 3048-1.0r (1506 | 7 932 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua PRO 3.5-13SD 3048-1.0r (стійкий до піску) | 8 255 грн. |
Насос свердловинний Vitals Aqua PRO 3.5-13SD 3048-1.0r + ПУ + 20 м кабель | 6 413 грн. |
Модификації Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r
Ціни на Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3-14SD 1838-0.6r | від 5 852 грн. | 6 пропозицій | ||
Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r | від 6 413 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3-20SD 1851-0.8r | від 6 481 грн. | 5 пропозицій | ||
Vitals 3.5-16SD 3059-1.2r | від 7 289 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →