Свердловинний насос Volks 4QGD 1.8-50-0.5
Volks 4QGD 1.8-50-0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 4QGD 1.8-50-0.5
Усі ціни 20 →VOLKS pumpe 4 QGD 1.8-50 | 3 613 грн. |
Насос скважинный шнековый Volks pumpe 4 Qgd 1.8-50-0.5кВт | 3 040 грн. |
Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 4 QGD 1,8-50-0,5кВт +кабель 15м | 3 613 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 4QGD 1,8-50-0,5кВт 4 дюйми | 2 957 грн. |
VOLKS pumpe 4 QGD 1.8-50 | 3 233 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Volks 4QGD 1.8-50-0.5
Ціни на Volks 4QGD 1.8-50-0.5 |
---|---|---|---|---|
Volks 4QGD 1.2-50-0.37 | від 2 740 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 1.8-50-0.5 | від 2 957 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 1.2-100-0.75 | від 3 060 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 2.5-60-0.75 | від 2 953 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →