Умивальник Volle 13-40-455 430 мм
Фото 4 |
Volle 13-40-455 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 13-40-455 430 мм
Усі ціни 7 →Умивальник накладний VOLLE 430x430x105мм круглий помаранчевий 13-40-455Ora | 6 450 грн. |
Раковина Volle 43 см помаранчева (13-40-455Orange) 13-40-455Orange | 6 450 грн. |
Умывальник круглый VOLLE (13-40-455Orange) 195458 | 6 450 грн. |
Накладний умивальник Volle 43х43 оранжевий (13-40-455Orange) | 6 450 грн. |
Раковина Volle 43 см оранжевая (13-40-455Orange) 13-40-455Orange | 5 225 грн. |
Умивальник накладний VOLLE 430x430x105мм круглий помаранчевий 13-40-455Ora | 6 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →