Умивальник Volle 13-01-035 385 мм
Фото 4 |
Volle 13-01-035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 13-01-035 385 мм
Раковина накладна Volle 385 мм 13-01-035 | 3 010 грн. |
Раковина VOLLE 13-01MBlack-035 матова чорна | 6 020 грн. |
Умивальник VOLLE накладної 13-01MBlack-035 чорний | 5 900 грн. |
Умивальник накладний 36 см VOLLE матовий чорний 13-01MBlack-035 | 6 020 грн. |
Раковина VOLLE 13-01-035 | 3 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →