Стабілізатор напруги Volter 100S 105000 Вт
Фото 4 |
Volter 100S 105000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 105000 Вт
Вхідна напруга:125 – 265 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):6.5 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter 100S 105000 Вт
Усі ціни 7 →Стабілізатор напруги Volter 100 с | 395 510 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter 100с (3 фазы) | 395 520 грн. |
Volter Volter 100 с | 395 520 грн. |
Стабилизатор Volter СНПТТ-100 С 00-00007570 | 395 520 грн. |
Стабілізатор напруги Volter СНПТТ-100 С | 395 520 грн. |
Стабілізатор напруги Volter-100 c | 395 520 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-100 | 283 080 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Volter 100S:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 9
Модификації Volter 100S
Ціни на Volter 100S |
---|---|---|---|---|
Volter 150S 16500 Вт | від 556 370 грн. | 6 пропозицій | ||
Volter 100S 105000 Вт | від 283 080 грн. | 7 пропозицій | ||
Volter 200S 167772.15 Вт | від 849 410 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →