Біти / торцеві голівки Vorel 64650
Відео 1Фото 3 |
Vorel 64650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 64650
Усі ціни 6 →Отвертка телескопическая с набором бит VOREL 8ед. (64650) | 237 грн. |
Vorel Отвертка телескопическая Vorel 8 насадок Cr-V (64650) | 236 грн. |
Викрутка телескопічна VOREL: 8 насадок, V-64650 | 237 грн. |
Викрутка телескопічна VOREL 8 насадок (64650) | 202 грн. |
Телескопічна викрутка Vorel 64650 з набором біт 8 шт | 280 грн. |
Викрутка Телескопічна + 8 біт Cr-V VOREL (64650) | 237 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →