Електрогенератор Vulkan SC15000-III
Vulkan SC15000-III |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SC15000-III
Усі ціни 21 →Генератор бензиновый Vulkan SC15000-III | 116 177 грн. |
Бензиновый генератор Vulkan SC15000-III (34220) 993640 | 118 617 грн. |
Генератор бензиновий Vulkan SC15000-III 101338-22 | 118 617 грн. |
Генератор VULKAN SC15000-III 1ф 12 кВт ел.старт (34220) | 118 617 грн. |
Генератор бензиновий Vulkan SC15000-III (14 кВт) 34220 | 118 610 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →