Електрогенератор Vulkan SC18000-III
Vulkan SC18000-III |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SC18000-III
Усі ціни 21 →Генератор бензиновый Vulkan SC18000-III | 140 753 грн. |
Бензиновый генератор VULKAN SC18000-III 993641 | 143 709 грн. |
Генератор бензиновий Vulkan SC18000-III 101338-23 | 143 709 грн. |
Генератор VULKAN SC18000-III 15 кВт ел.старт (34214) | 143 709 грн. |
Бензиновий генератор Vulkan SC18000-IIІ | 110 400 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →