Машинка для стрижки Wahl Classic Super Taper (4008-0480)
Відео 4Фото 8 |
Wahl Classic Super Taper |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl Classic Super Taper
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки Wahl Super Taper 4008-0480 (08466-216) | 2 799 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Super Taper 08466-216H | 2 800 грн. |
Машинка для стрижки WAHL SuperTaper, дротова (08466-216) 08466-216 | 2 500 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Super Taper 08466-216H | 3 780 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Super Taper 4008-0480 (08466-216) [48200] | 3 293 грн. |
Невибаглива машинка для салону
Досить невибаглива дротова машинка для стрижки Wahl Super Taper серії Classic є відмінною «робочою конячкою» для догляду за волоссям вдома і в перукарському салоні. До чорного пластикового корпусу 3 гвинтами кріпиться фасадна кришка білого кольору. Серцем приладу служить швидкісний професійний вібраційний електромотор V6000 (6000 коливань в хвилину), що працює на основі традиційної технології. Движок із захистом від перегріву призначений для тривалої роботи і непогано справляється з більшістю навантажень, але густі і жорстке волосся можуть призводити до гальмування на важких ділянках. Машинка включається за допомогою бічного тумблера, що видає при натисканні характерне клацання. Прилад оснащений мережевим кабелем довжиною 2.4 м (8 футів), який у нижньої основи корпусу доповнений петлею для підвішування.
Довжина стрижки 1 – 13 мм
Універсальний ріжучий блок Chrome Blade складається з пари ножів, виготовлених з легованої хромом сталі. Леза забезпечують фронт робіт шириною 40 мм, а важільний механізм регулювання довжини зрізу — плавна зміна виступу ріжучих крайок в межах від 1 до 3.5 мм.відсутність шкали регулювання і чіткої фіксації довжини зрізу є певним недоліком, який не дозволяє точно повторити умови сверхкороткой стрижки в наступний раз. У комплекті до приладу йдуть 4 фіксованих гребеня довжиною 3, 6, 10 і 13 мм, флакончик з маслом для лез, щіточка для чищення, гребінець і захисний чохол ножового блоку у вигляді червоних «труселів». Якість виконання машинки на належному рівні: пристрій виготовлено в США і відповідає високим внутрішнім стандартам.