Машинка для стрижки Wahl Home Pro 100 (1395-0460)
Відео 3Фото 3 |
Wahl Home Pro 100 |
|
Доступна і довговічна машинка для стрижки волосся з мережевим живленням від відомого американського виробника. Позиціонується як продукт базової цінової категорії з сімейства моделей WAHL HomePro 100. Призначена для домашнього використання. Завдяки продуктивному електродвигуну потужністю 10 Вт може справлятися зі значними обсягами стрижки, що виникають під час тривалих робочих сесій.
Система управління двигуном підтримує стабільну швидкість обертання, не залежить від навантаження. Машинка для стрижки волосся Wahl 1395-0460 комплектується вісьмома змінними насадками-гребенями, що забезпечують регулювання висоти зрізання волосся в межах від 1 до 25 мм (можливе 9 установок довжини). Модель отримала зносостійкі самозаточувальні лезами з легованої конструкційної сталі з корозійностійких покриттям.
Завдяки бездоганній заточуванні і достатньою ширині полотна (40 мм) вони гарантують високу швидкість різання і демонструють вражаючу зносостійкість навіть при частому використанні. Практичний і стильний дизайн пластикового корпусу вдало поєднується з комфортним хватом, а порівняно невелика вага (410 м) не викликає передчасної втоми руки оператора. Довжини гнучкого мережевого кабелю (2,4 м) у більшості ситуацій достатньо без подовжувача. Комплектується маслом для змащення ріжучого блока і щіточкою для очищення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl Home Pro 100
Усі ціни 48 →Машинка для стрижки WAHL Home Pro 100 1395.0460 | 850 грн. |
Тример WAHL Home Pro 100 1395.0460 | 769 грн. |
MOSER WAHL Home Pro 100 (1395.0460) | 850 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Home Pro 100 1395-0460 | 1 103 грн. |
MOSER WAHL Home Pro 100 (1395.0460) | 1 085 грн. |
- Габарити: 156x47x43 мм
- В комплекті: щіточка для чищення і мастило для змазування лез