Машинка для стрижки Wahl 5 Star Magic Clip Cordless Gold (08148-716)
Відео 9Фото 17 |
Wahl 5 Star Magic Clip Cordless Gold |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 5 Star Magic Clip Cordless Gold
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки WAHL Gold Cordless Magic Clip 08148-716 | 6 699 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Magic Clip Cordless 5 star Black&Gold (08148-716) | 6 699 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Maszynka do strzyżenia włosów Wahl Magic Clip | 8 651 грн. |
Машинка для стриження Wahl Magic Clip Cordless Gold Edition 08148-716 | 7 000 грн. |
Машинка професійна для стрижки Wahl Magic Clip Limited Edition Gold Cordle | 9 000 грн. |
Машинка для стрижки Wahl MagicClip Cordless Gold бездротова (08148-716) | 9 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →