Жорсткий диск WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 ТБ 43PURZ
Відео 7Фото 3 |
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 ТБ 43PURZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 ТБ 43PURZ
Усі ціни 75 →Жорсткий диск WD Purple WD43PURZ 4 ТБ 256/5400 | 4 200 грн. |
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD43PURZ) WD43PURZ | 4 188 грн. |
Жесткий диск WD Purple Surveillance 4TB 3.5" 256MB (WD43PURZ) WD43PURZ | 4 122 грн. |
Жорсткий диск WD 4TB 3.5" 256MB SATA Purple Surveillance WD43PURZ | 4 706 грн. |
WD 4TB 3.5" 256MB SATA Purple Surveillance (WD43PURZ) | 4 706 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Surveillance WD43PURZ
Ціни на WD Purple Surveillance WD43PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple Surveillance WD11PURZ 1 ТБ | від 2 116 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Purple Surveillance WD23PURZ 2 ТБ 64 МБ | від 2 760 грн. | 64 пропозиції | ||
WD Purple Surveillance WD22PURZ 2 ТБ 256 МБ | від 3 120 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 ТБ | від 4 259 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 ТБ 42PURZ | від 3 970 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 ТБ 43PURZ | від 4 038 грн. | 77 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 ТБ 256 МБ | від 6 290 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →