Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS
Відео 4 |
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS
Усі ціни 9 →WD Ultrastar DC HC550 16TB 3,5" SAS (0F38357) | 16 920 грн. |
Western Digital DYSK HDD SAS 16TB 3.5" 12Gb/s - (WUH721816AL5204) | 17 917 грн. |
WD Ultrastar DC HC550 16TB 3,5" SAS (0F38357) | 17 766 грн. |
Жорсткий диск Western Digital 3.5 16TB (WUH721816AL5204) | 12 866 грн. |
Wd Ultrastar DC HC550 (0F38357) | 16 640 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204
Ціни на WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS | від 12 866 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA | від 14 430 грн. | 45 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818AL5204 18 ТБ SAS | від 17 179 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA | від 15 537 грн. | 28 пропозицій |
Рекомендуємо