Жорсткий диск WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Відео 10Фото 2 |
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Усі ціни 55 →Жесткий диск 3.5" 10TB WD (WD101PURP) | 13 007 грн. |
Накопичувач HDD SATA 10.0TB WD Purple Pro 7200rpm 256MB (WD101PURP) WD101P | 11 869 грн. |
Жесткий диск WD Purple Pro 10.0TB 7200rpm 256MB (WD101PURP) WD101PURP | 11 949 грн. |
Жорсткий диск внутрішній WD 3.5" SATA 3.0 10TB 7200 256MB Purple Surveilla | 13 142 грн. |
WD Purple Surveillance WD101PURP | 13 142 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD101PURP
Ціни на WD Purple Pro WD101PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 644 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 275 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 861 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 663 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 21 934 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →