Жорсткий диск WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400
Відео 13 |
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 |
|
Лінійка вузькоспеціалізованих HDD-накопичувачів формату 3.5″ від американського виробника Western Digital. Входять до спеціалізованої серверної серії WD Red, належать до верхнього цінового діапазону, орієнтовані на цілодобову експлуатацію у складі домашніх, офісних та комерційних NAS-серверів. Представлені HDD об'ємом від 2 до 14 ТБ. Виконані у форм-факторі 3.5 дюйма, використовують стандартне SATA підключення, оснащені додатковою кеш-пам'яттю (від 64 до 256 МБ) та відрізняються тривалим ресурсом напрацювання на відмову.
WD Red Plus має важливі особливості для оптимізації роботи у складі серверної полиці. Система адаптивної компенсації із закріпленим з двох сторін валом та тривимірним балансуванням мінімізує негативний вплив вібрації. Ще одним важливим аспектом є те, що паркування головок відбувається лише при відключенні живлення, що дозволяє приводу продовжувати працювати навіть у режимі очікування. А вбудований комплекс технологій NASware підвищується сумісність накопичувачів WD Red з домашньою або офісною мережею, до якої підключені численні ПК, ноутбуки, смартфони, телевізори та інше обладнання з Wi-Fi підключенням. Все це робить накопичувачі WD Red Plus ідеальним вибором для серверних потреб з метою забезпечення стабільної та безперебійної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400
Усі ціни 63 →Жесткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX) | 5 095 грн. |
Western Digital WD40EFPX | 4 950 грн. |
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX | 4 773 грн. |
Жесткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) WD40EFPX | 4 704 грн. |
WD Red Plus WD40EFPX | 5 382 грн. |
Модификації WD Red Plus WD40EFPX
Ціни на WD Red Plus WD40EFPX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 709 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 474 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 623 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 6 991 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 781 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 474 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 16 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 922 грн. | 70 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 048 грн. | 61 пропозиція | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 469 грн. | 38 пропозицій |