Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA
Відео 13 |
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA
Усі ціни 7 →Seagate Exos X18 - 14 Tb 7200 Rpm Sata-600 Cache (ST14000NM001J) | 16 400 грн. |
Seagate Exos X18 - 14 Tb 7200 Rpm Sata-600 Cache (ST14000NM001J) | 16 810 грн. |
Seagate ST14000NM000J | 11 971 грн. |
Seagate Exos X18 - 14 Tb 7200 Rpm Sata-600 Cache (ST14000NM001J) | 17 220 грн. |
Seagate Dysk Hdd Exos X18 14Tb 3,5" Sata 7200Rpm 256Mb (ST14000NM000J) | 15 200 грн. |
Seagate Dysk Hdd Exos X18 14Tb 3,5" Sata 7200Rpm 256Mb (ST14000NM000J) | 15 580 грн. |
Seagate Dysk Hdd Exos X18 14Tb 3,5" Sata 7200Rpm 256Mb (ST14000NM000J) | 15 960 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST14000NM000J
Ціни на Seagate Exos X18 ST14000NM000J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 11 320 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 12 104 грн. | 9 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 14 930 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 9 290 грн. | 49 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 13 405 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 11 971 грн. | 7 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 22 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 11 655 грн. | 48 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 15 760 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 9 913 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →