Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 ТБ
Відео 6Фото 8 | Товар застарів 2 751 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1500; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 2 роки; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відгуки 106 | 21 9 12 54 |
Винт как винт, по цене \ качеству вполне норм 2Тб. Висит на телеке в качестве фильмотеки, периодически цепляется к другим устройствам для пополнениякопирования киношек. Уже больше года, полет нормальный. Тихий, довольно быстрый. Заклеил светодиод черной изолентой - раздражал. Хотелось бы шнурок в комплекте подлиннее. користуюся WD Elements Portable 3.0 2.5" місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 106 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
8 листопада 2018, 18:28
Можно ли пользоваться этим HDD на консолях? #
Собираюсь купить так как места не хватает но у меня опасения вдруг консоль просто не увидит накопитель пожалуйста подскажите
anonim
13 квітня 2018, 16:19
Объём фильмов при переносе #
Можно ли закинуть на HDD фильмы объемом больше 4 гигов?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK
Ціни на WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK 500 ГБ | від 1 299 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ | від 2 184 грн. | 79 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ | від 2 894 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ | від 7 011 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 ТБ | від 4 399 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 ТБ | від 4 794 грн. | 63 пропозиції |
Рекомендуємо