SSD WD Red SA500 WDS200T1R0A 2 ТБ
Відео 14Фото 4 |
WD WDS200T1R0A |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red SA500 WDS200T1R0A 2 ТБ
SSD накопичувач WD Red SA500 2 TB (wdS200T1R0A) Red SA500 2 TB (wdS200T1R0 | 7 700 грн. |
WD Red SA500 2TB 2,5" SATA SSD (WDS200T1R0A) | 7 380 грн. |
SSD накопичувач WD Red SA500 2 TB (WDS200T1R0A) | 7 650 грн. |
WD Red SA500 2TB 2,5" SATA SSD (WDS200T1R0A) | 7 560 грн. |
SSD накопитель WD Red SA500 2 TB (WDS200T1R0A) | 7 367 грн. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WD Red SA500 WDS200T1R0A
Ціни на WD Red SA500 WDS200T1R0A |
---|---|---|---|---|
WD Red SA500 WDS500G1R0A 500 ГБ | від 2 299 грн. | 43 пропозиції | ||
WD Red SA500 WDS100T1R0A 1 ТБ | від 4 074 грн. | 31 пропозиція | ||
WD Red SA500 WDS200T1R0A 2 ТБ | від 7 367 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red SA500 WDS400T1R0A 4 ТБ | від 15 620 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →