SSD WD Red SN700 WDS400T1R0C 4 ТБ
Відео 7Фото 5 |
WD WDS400T1R0C |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red SN700 WDS400T1R0C 4 ТБ
Усі ціни 8 →SSD накопичувач WD Red SN700 4 TB (wdS400T1R0C) Red SN700 4 TB (wdS400T1R0 | 15 092 грн. |
SSD накопитель WD Red SN700 4 TB (WDS400T1R0C) WDS400T1R0C | 14 948 грн. |
WD Red SN700 4TB M.2 PCIe NVMe (WDS400T1R0C) | 15 867 грн. |
WD Red SN700 4TB M.2 PCIe NVMe (WDS400T1R0C) | 15 480 грн. |
WD Red SN700 4TB M.2 PCIe NVMe (WDS400T1R0C) | 15 867 грн. |
ще 3 пропозиції
20 грудня 2022, 00:20
В чем отличие? #
В чем отличие от серии WD SN750?цена практически одинаковая +/- , скорость одинаковая, iops тоже...но TBW заявлен в 1000 против 300, и DWPD 1.1 против 0.3... позиционирование "для серверов" выражается только в "повышенном" ресурсе? Под системный диск винды он тоже подойдёт?
Відеоогляди
Модификації WD Red SN700 WDS400T1R0C
Ціни на WD Red SN700 WDS400T1R0C |
---|---|---|---|---|
WD Red SN700 WDS250G1R0C 250 ГБ | від 1 906 грн. | 18 пропозицій | ||
WD Red SN700 WDS500G1R0C 500 ГБ | від 2 769 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red SN700 WDS100T1R0C 1 ТБ | від 3 979 грн. | 12 пропозицій | ||
WD Red SN700 WDS200T1R0C 2 ТБ | від 7 167 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Red SN700 WDS400T1R0C 4 ТБ | від 14 942 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →