Кухонна мийка Grohe K700 31577SD1 595x450 ліва (K700U 60-S 59.5/45 1.5 lh)
Фото 4 |
Grohe K700 31577SD1 595x450 ліва 595x450 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31577SD1 595x450 ліва
Усі ціни 12 →Мийка для кухні Grohe K700 59,5х45 см нержавіюча сталь матова 31577SD1 | 19 080 грн. |
Кухонна мийка GROHE K700u 31577SD1 | 12 206 грн. |
Мийка на кухню із нержавіючої сталі прямокутна GROHE 450мм x 595мм матова | 18 957 грн. |
Кухонна мийка Grohe Sink K700 31577SD1 | 17 808 грн. |
Кухонна мийка Grohe K700 59,5x45 31577SD1 | 12 259 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Grohe K700 31577SD1
Ціни на Grohe K700 31577SD1 |
---|---|---|---|---|
Grohe K700 31577SD1 595x450 ліва | від 11 960 грн. | 12 пропозицій | ||
Grohe K700 31576SD1 595x450 права | від 11 720 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →