Витяжка Weilor PWS 9230 IG 1000 LED чорний
Фото 5 |
Weilor PWS 9230 IG 1000 LED чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor PWS 9230 IG 1000 LED чорний
Усі ціни 14 →Weilor Weilor PWS 9230 IG 1000 LED | 11 999 грн. |
Вытяжка Weilor Pws 9230 Ig 1000 Led | 12 000 грн. |
WEILOR PWS 9230 IG 1000 LED | 11 399 грн. |
Weilor PWS 9230 IG 1000 LED офіційна гарантія | 11 549 грн. |
Витяжка WEILOR PWS 9230 IG 1000 LED | 11 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →