Витяжка Weilor WBE 5230 BL 1000 LED чорний
Фото 7 |
Weilor WBE 5230 BL 1000 LED чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WBE 5230 BL 1000 LED чорний
Усі ціни 32 →Weilor Weilor WBE 5230 BL 1000 LED | 4 949 грн. |
Кухонна витяжка Weilor WBE 5230 FBL 1000 LED | 5 599 грн. |
WEILOR WBE 5230 BL 1000 LED | 4 950 грн. |
Вытяжка Weilor Wbe 5230 Fbl 1000 Led | 5 600 грн. |
WEILOR WBE 5230 BL 1000 LED | 4 777 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Weilor WBE 5230 BL 1000 LED
Ціни на Weilor WBE 5230 BL 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Weilor WBE 5230 WH 1000 LED білий | від 4 702 грн. | 22 пропозиції | ||
Weilor WBE 5230 SS 1000 LED нержавіюча сталь | від 4 787 грн. | 22 пропозиції | ||
Weilor WBE 5230 BL 1000 LED чорний | від 4 702 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →