Витяжка Best CHEF T-line 1100 IX 90 нержавіюча сталь (1F275F1M7A)
Фото 7 |
Best CHEF T-line 1100 IX 90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF T-line 1100 IX 90 нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Bestchef T-line 1100 inox 90 | 11 599 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef T-line 1100 inox 90 (1F275F1M7A) | 11 599 грн. |
Витяжка Т-подібна Best Chef T-line 1100 inox 90 (1F275F1M7A) | 9 699 грн. |
Best Chef T-line 1100 inox 90 (1F275F1M7A) | 9 309 грн. |
Вытяжка Best Chef T-Line 1100 Inox 90 (1F275F1M7A) | 10 246 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →