Витяжка Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED білий
Фото 9 |
Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED білий
Усі ціни 24 →Perfelli Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED 5902767157513 | 12 239 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED | 12 239 грн. |
Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED | 12 240 грн. |
Вытяжка Perfelli Ts 9635 I/WH 1000 Led | 11 697 грн. |
PERFELLI TS 9635 I/WH 1000 LED | 12 999 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED
Ціни на Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli TS 9635 I/WH 1000 LED білий | від 11 443 грн. | 26 пропозицій | ||
Perfelli TS 9635 I/BL 1000 LED чорний | від 11 443 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →