Кухонна мийка WEZER 510-A-D 0.8/180 510x510 (0.8 мм)
WEZER 510-A-D 0.8/180 510x510 (0.6 мм)510x510 (0.8 мм) |
|
Глибина чаші: 180 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER 510-A-D 0.8/180 510x510 (0.8 мм)
Усі ціни 12 →Кухонна мийка WEZER 510(0.8)S 1034797 | 991 грн. |
Кухонна мийка WEZER 510(08) Satin 510x180 мм + сифон 1034797 | 922 грн. |
Кухонна мийка WEZER 510(08) Deсor 510x180 мм + сифон | 1 145 грн. |
Кухонна мийка WEZER 510(0.8)D 1034796 | 1 231 грн. |
Кухонна мийка WEZER 510(08) Deсor 510x180 мм + сифон 1034796 | 1 145 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації WEZER 510-A-D 0.8/180
Ціни на WEZER 510-A-D 0.8/180 |
---|---|---|---|---|
WEZER 510-A-D 0.6/180 510x510 (0.6 мм) | від 802 грн. | 12 пропозицій | ||
WEZER 510-A-D 0.8/180 510x510 (0.8 мм) | від 911 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →