Змішувач Lidz 14 34 001FB
Фото 6 |
Lidz 14 34 001FB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 14 34 001FB
Усі ціни 38 →Змішувач для умивальника з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB хром L | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB (LIDZCRM1 | 996 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу LIDZ 14 34 на умивальник із лійкою одноважі | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини з лійкою Lidz Nicole 001FB Хром (LDNIC001FBCRM35099) | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини Lidz з лійкою для гігієнічного душу LDNIC001FBCRM350 | 1 009 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →