Змішувач WEZER TZA1-605 (TP-00021468)
Фото 3 |
WEZER TZA1-605 |
|
Гнучкі шланги для підведення води не входять у комплект (придбаються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER TZA1-605
Змішувач для кухні двовентильний WEZER TZA1-605 хром силумін TZA1-605 | 391 грн. |
Змішувач для кухні WEZER TZA1-605, хром 1036602 | 371 грн. |
Смеситель для кухни WEZER TZA1-605 | 352 грн. |
Змішувач для кухні WEZER TZA1-605 1036602 | 391 грн. |
Змішувач для кухні WEZER TZA1-605, хром | 371 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →