Змішувач PLAMIX Amax-271 PM0581
PLAMIX Amax-271 PM0581 |
|
Змішувач із термопластику. Без шлангів для підведення води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Amax-271 PM0581
Усі ціни 12 →Кран кухонний двовентильний PLAMIX Amax білий пластик PM0581 | 294 грн. |
Змішувач для кухні Plamix AMAX-271 білий (PM0581) | 294 грн. |
Пластиковий змішувач на кухню PLAMIX AMAX-271 Білий (без підведення) (PM05 | 294 грн. |
Змішувач для кухні PLAMIX двовентильний пластиковий без підведення AMAX-27 | 294 грн. |
Змішувач на кухню Plamix Amax-271 Білий (з підведенням) (PM0649) | 336 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →