Вбудована пароварка Whirlpool AMW 599 IXL нержавіюча сталь
Whirlpool AMW 599 IXL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 599 IXL нержавіюча сталь
Духова шафа електрична Whirlpool Amw 599 Ixl | 21 804 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool Amw 599 Ixl | 21 784 грн. |
whirlpool AMW 599 IXL | 15 960 грн. |
Whirlpool AMW 599 IXL | 21 190 грн. |
Whirlpool AMW 599 IXL AMW599IXL | 21 008 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →