Духова шафа Whirlpool AKZ9 6220 WH
Фото 11 |
Whirlpool AKZ9 6220 WH білий нержавіюча сталь |
|
Великий і продуктивний електрична духова шафа об'ємом 73 л зі значною тепловою потужністю 3,65 кВт. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном чорного скляного фасаду і незалежним електронним управлінням з фірмовою технологією 6th Sense. Дверцята духовки виконана з подвійного загартованого скла і обладнана доводчиком Soft-Close. Така конструкція надійно захистить від опіків і перешкоджає поширенню спека по кухні.
Ефективна система конвекції Ready2Cook швидко розподіляє тепло по всьому об'єму камери, забезпечуючи повну рівномірність приготування. Інноваційна функція Cook3 дозволяє готувати одночасно на різних рівнях без змішування запахів, що особливо зручно, коли потрібно нагодувати велику кількість гостей або членів великої родини, присутніх на святкове застілля. Електронна система управління з інформативним цифровим дисплеєм підтримує 16 різних режимів (програм) приготування і кожен з них може бути легко Скоригований Користувачем.
Духова шафа Whirlpool AKZ9 6220 WH обладнаний набором сенсорів, які автоматично визначають ступінь нагріву камери і задають оптимальний час готування. А завдяки гідролітичній системі очищення, користувачі не відчувають серйозних проблем з видаленням забруднень після готування. Інфрачервоний гриль створює на поверхні продукту ароматну і апетитну хрустку скоринку. Комплектується напрямними з якісної нержавіючої сталі (телескопічна конструкція на одному з рівнів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6220 WH
Усі ціни 23 →Whirlpool Whirlpool AKZ9 6220 WH | 17 599 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6220 WH | 18 320 грн. |
Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6220 WH | 15 197 грн. |
Whirlpool AKZ9 6220 WH духовка 73л, 6th Sense Absolute, Гідролітична, Теле | 14 485 грн. |
WHIRLPOOL AKZ96220WH | 14 410 грн. |
1 0 1 3 |
Модификації Whirlpool AKZ9 6220 WH
Ціни на Whirlpool AKZ9 6220 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6220 WH | від 13 950 грн. | 23 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6220 IX | від 12 999 грн. | 16 пропозицій |