Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 252 SB чорний
Фото 4 |
Whirlpool MWP 252 SB |
|
Виконану в чорному кольорі мікрохвильову піч без гриля торгової марки Whirlpool можна віднести до середнього цінового сегменту. Прилад відрізняється 25-літровою робочою камерою (при габаритах корпусу 28x48x41 см), наявність автоменю на 8 програм, а також можливість приготування їжі на пару. Так, у комплект поставки включена спеціальна пароварка, з якої можна готувати здоровіші страви без використання олії.
За допомогою запропонованих автопрограм без додаткових налаштувань вдасться виконати вистоювання тіста, розтопити шоколад, приготувати йогурт, глазуню, кекси, суп, рибне філе і т.д. Крім цього мікрохвильова піч Whirlpool MWP 252 SB передбачає 4 програми розморожування – відповідно для овочів, птиці, м'яса та риби. Основним та єдиним нагрівальним елементом приладу виступає 900-ватний магнетрон із 7 рівнями регулювання потужності. Стінки робочої камери покриті емаллю, а за рівномірне нагрівання головним чином відповідає поворотний столик діаметром 27 см. Після експлуатації пропонується скористатися режимом очищення парою - Auto Clean: пара розм'якшує забруднення, після чого для їх видалення досить просто протерти стінки вологою ганчіркою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWP 252 SB чорний
Усі ціни 14 →Мікрохвильовка з грилем Whirlpool Mwp 252 SB | 3 978 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool Mwp 252 Sb | 5 297 грн. |
Микроволновая печь Whirlpool MWP 252 SB | 4 171 грн. |
Whirlpool MWP 252 SB | 5 310 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 252 SB | 3 916 грн. |