Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB сріблястий
Фото 4 |
Whirlpool MWP 101 SB |
|
Мікрохвильова піч з 20-літровою робочою камерою є молодшим представником бренду Whirlpool. Вона дозволить швидко розігріти невеликі порції їжі, також може ефективно використовуватися для розморожування продуктів (включаючи різні напівфабрикати). Для приготування їжі модель підходить лише частково, тому що тут не передбачено грилю, а сумарна потужність магнетрону обмежена скромним значенням 700 Вт.
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB передбачає 6 регулювань потужності, де мінімальний підійде для розморожування, а решта (на 300, 375, 500, 600 Вт та MAX) – для нагрівання різних видів продуктів. Органи управління представлені двома поворотними перемикачами. Так, верхній служить регулювання інтенсивності мікрохвиль, а нижній — вибору часу роботи (таймер від 1 до 30 хвилин). Робоча камера передбачає традиційне емальоване покриття та поворотний столик з діаметром 245 мм. Варто також відзначити, що у продажу зустрічаються споріднені варіації в іншій кольоровій гамі, у тому числі повністю у чорному виконанні або з білими елементами корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWP 101 SB сріблястий
Усі ціни 55 →Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB | 3 099 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 M | 3 999 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB | 3 399 грн. |
Whirlpool Whirlpool MWP101SB | 3 399 грн. |
Модификації Whirlpool MWP 101 SB
Ціни на Whirlpool MWP 101 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 101 W білий | від 2 994 грн. | 54 пропозиції | ||
Whirlpool MWP 101 SB сріблястий | від 2 984 грн. | 55 пропозицій | ||
Whirlpool MWP 101 B чорний | від 2 819 грн. | 46 пропозицій |