Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 251 B чорний
Фото 5 |
Whirlpool MWP 251 B сріблястий чорний |
|
Модель MWP 251 B повністю чорний, MWP 251 SB корпус сріблястий, панель чорна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MWP 251 B чорний
Усі ціни 21 →Whirlpool Whirlpool MWP 251 B | 4 499 грн. |
WHIRLPOOL MWP 251 B | 4 589 грн. |
Микроволновая печь Whirlpool Mwp 251 B | 4 485 грн. |
WHIRLPOOL MWP 251 B | 4 566 грн. |
Микроволновая печь Whirlpool MWP 251 B | 4 495 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Whirlpool MWP 251 B
Ціни на Whirlpool MWP 251 B |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 251 SB сріблястий | від 4 144 грн. | 22 пропозиції | ||
Whirlpool MWP 251 B чорний | від 3 699 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →