Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 254 SB чорний
Фото 5 |
Whirlpool MWP 254 SB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MWP 254 SB чорний
Усі ціни 11 →Мікрохвильова піч Whirlpool Mwp 254 Sb | 6 369 грн. |
Whirlpool MWP 254 SB | 6 360 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 254 SB | 6 397 грн. |
Микроволновая печь WHIRLPOOL MWP 254 SB | 6 515 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP254SB | 6 478 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →