Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 W білий
Відео 2Фото 7 |
Whirlpool MWP 304 W білий сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MWP 304 W білий
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 W | 13 284 грн. |
Whirlpool MWP 304 W | 12 960 грн. |
Whirlpool MWP 304 W | 13 608 грн. |
Відеоогляди
Модификації Whirlpool MWP 304 W
Ціни на Whirlpool MWP 304 W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 304 W білий | від 12 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Whirlpool MWP 304 M сріблястий | від 6 023 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →