Духова шафа Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX (859991533830)
Відео 2Фото 8 |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX
Усі ціни 16 →Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX | 15 899 грн. |
WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS IX | 12 960 грн. |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX | 12 499 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool OAKZ9 7921 Cs Ix | 14 063 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool OAKZ9 7921 Cs Ix | 14 050 грн. |
ще 11 пропозицій
Через 6 місяців перестав працювати доводчик дверей. Інтенсивність використання нижче середнього (1 раз на 2 тижні) Добре випікає. Після закінчення встановленого часу треба дивитися; натиснути кнопку підтвердження, інакше згорить. Олег Брюховецький: користуюся Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX кілька місяців |
Додати відгук
anonim
9 березня 2022, 20:45
Нижний нагрев #
Добрый день, подскажите, пожалуйста, как выбрать режим нижнего нагрева? при запекании мяса оно становится варенным
anonim
14 листопада 2020, 18:04
Очистка духовної шафи #
Пишуть, що в духовці каталітична очистка. Але існує клавіша smart clean. Що за додаткова очистка присутня в цій моделі?
26 січня 2021, 00:42
Для чего в верхней части корпуса отверстие с глазком #
Просьба пояснить для чего в верхней части корпуса отверстие с пластиковой крышкой, посаженной на силикон ?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX
Ціни на Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH | від 13 799 грн. | 24 пропозиції | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX | від 12 240 грн. | 16 пропозицій | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | від 12 480 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →