Вантажна шина Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J 215/75 R17.5 " 135 J 215/75 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J
Windforce WT3000 (215/75R17.5 143J) | 4 066 грн. |
Грузовые шины Windforce WT3000 (прицепная) 215/75 R17.5 143/141J 18PR 1002 | 4 124 грн. |
Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 215/75R17.5 143/141J | 3 798 грн. |
WINDFORCE Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 215/75R17.5 143/141J | 3 816 грн. |
Вантажні шини Windforce WT3000 (причіпна) 215/75 R17.5 143/141J 18PR | 4 371 грн. |
Модификації Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J
Ціни на Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
Windforce WT3000 215/75 R17.5 135J | від 4 273 грн. | 9 пропозицій | ||
Windforce WT3000 215/75 R17.5 143J | від 3 798 грн. | 5 пропозицій |
Схожі