Литий диск WSP Italy W535 8x20/5x100 ET45 DIA57,1
від 8 430 до 9 796 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації WSP Italy W535 4
Характеристики
WSP Italy W535 8x20/5x100 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W535 8x20/5x100 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W535) A8 Ramses R20 W8 PCD5x100 ET45 DIA57.1 ( | 8 571 грн. |
WSP Italy W535 R20 W8 PCD5x100 ET45 DIA57.1 Anthracite Polished | 8 871 грн. |
WSP Italy W535 (R20 W8.0 PCD5x100 ET45 DIA57.1) AP | 9 286 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W535) A8 Ramses 8x20 5x100/112 ET45 DIA57,1 (anthrac | 9 217 грн. |
WSP Italy Audi (W535) A8 Ramses 8x20 5x100/112 ET45 DIA57.1 AP | 8 430 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі