Литий диск WSP Italy W444 7,5x18/5x112 ET47 DIA57,1
від 5 320 до 9 260 грн. Порівняти ціни 41 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації WSP Italy W444 3
Характеристики
WSP Italy W444 7,5x18/5x112 ET47 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W444 7,5x18/5x112 ET47 DIA57,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Volkswagen (W444) Ciprus R18 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA5 | 5 430 грн. |
WSP Italy W444 (R18 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA57.1) Black Lip Polish | 8 080 грн. |
Диски WSP Italy Volkswagen (W444) Ciprus 7,5x18 5x112 ET47 DIA57,1 (silver | 5 786 грн. |
WSP Italy Volkswagen (W444) Ciprus 7.5x18 5x112 ET47 DIA57.1 SP | 5 320 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY W444 CIPRUS SILVER POLISHED R18 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA | 5 786 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі