Литий диск WSP Italy W2404 7x18/5x114,3 ET50 DIA64,1
від 7 780 до 9 685 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації WSP Italy W2404 2
Характеристики
WSP Italy W2404 7x18/5x114,3 ET50 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W2404 7x18/5x114,3 ET50 DIA64,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Honda (W2404) Ottawa R18 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1 | 7 919 грн. |
WSP Italy W2404 R18 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA64.1 Silver | 8 141 грн. |
WSP Italy Honda (W2404) Ottawa 7x18 5x114.3 ET50 DIA64.1 S | 8 022 грн. |
WSP Italy W2404 (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1) silver | 8 522 грн. |
Диски WSP Italy Honda (W2404) Ottawa 7x18 5x114,3 ET50 DIA64,1 (silver) | 8 448 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі