Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 28Фото 16 |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Dimensity 920
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:204 г
Частота оновлення екрану - 120 Гц, опитування тачскріна – 360 Гц. В комплекті зарядний пристрій на 120 Вт. Стереозвук від JBL.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus від звичайної версії (Redmi Note 11 Pro) відрізняються меншою ємністю акумулятора і 120-ватної швидкою зарядкою.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 63 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128Gb Graphite Gray (Global) | 8 603 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128 Gb Global Star Blue | 9 124 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 6/128GB Forest Green EU | 7 972 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128Gb Star Blue (Global) | 8 442 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128GB Forest Green Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/ | 8 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Найкраща модель зі всієї лінії. Користуюсь телефоном вже 4 місяці. Нарікань немає. Батарею тримає чудова. Дуже крута зарядка на 120Вт. Достатньо 10-15 хвилин зарядки на цілий день роботи. Чудова камера. Брав версію 8/128 у зеленому кольорі, навіть гарно виглядає. роблю багато фото, та вже половину пам'яті забивши фото та відео. Дуже порадували два динаміки. Відео на телефоні стало переглядати набагато комфортніше. Швидка зарядка
Ціна Дизайн Немає бездротової зарядки |
Зарядний пристрій та процесор з пам'яттю. Немає |
Брав собі заміну Redmi Note 8 Pro. Поки що задоволення Гарний екран. Хороший процесор, який майже не гріється. Гарний звук Мала ємність аккумулятора Edward Vesny: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256GB менше місяця |
Додати відгук
3 березня 2023, 17:03
Audio codec #
Есть возможность слушать музыку через блютуз с помощью LDAC , или только sbc,aac и aptx.
У меня наушники Анкер с поддержкой LDAC .
14 лютого 2023, 11:43
NFC #
Написано: "NFC залежно від ринку". Скажіть, на укр ринку підтримується Google Pay?
Показано 3 із 18 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 078 грн. | 63 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 139 грн. | 23 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ | від 9 370 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →