Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 28Фото 16 |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 920
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:204 г
Частота оновлення екрану - 120 Гц, опитування тачскріна – 360 Гц. В комплекті зарядний пристрій на 120 Вт. Стереозвук від JBL.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus від звичайної версії (Redmi Note 11 Pro) відрізняються меншою ємністю акумулятора і 120-ватної швидкою зарядкою.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Star Blue EU | 10 050 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Forest Green 21091116UG | 9 370 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256Gb Graphite Gray | 16 139 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256GB Graphite Gray | 12 499 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Forest Green 00000017820-304 | 12 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Зарядний пристрій та процесор з пам'яттю. Немає |
Брав собі заміну Redmi Note 8 Pro. Поки що задоволення Гарний екран. Хороший процесор, який майже не гріється. Гарний звук Мала ємність аккумулятора Edward Vesny: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256GB менше місяця |
Найкраща модель зі всієї лінії. Користуюсь телефоном вже 4 місяці. Нарікань немає. Батарею тримає чудова. Дуже крута зарядка на 120Вт. Достатньо 10-15 хвилин зарядки на цілий день роботи. Чудова камера. Брав версію 8/128 у зеленому кольорі, навіть гарно виглядає. роблю багато фото, та вже половину пам'яті забивши фото та відео. Дуже порадували два динаміки. Відео на телефоні стало переглядати набагато комфортніше. Швидка зарядка
Ціна Дизайн Немає бездротової зарядки |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 078 грн. | 63 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 139 грн. | 23 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ | від 9 370 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →